Prosto z kadru

prosto z kadru

O mnie

Nazywam się Paweł Pietruszka, pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego. Specjalizuję się głównie w fotografii reportażowej (ślubnej) oraz różnego rodzaju uroczystościach (Chrzest Święty, Komunia Święta, Studniówki) 

Jak wygląda fotografia, którą zachowamy w pamięci oraz w albumie na lata?

Będzie ona pełna emocji, unikatowych chwil, przyciągająca uwagę, elegancka. Tak właśnie będzie ona wyglądać.

 

Jeśli szukacie fotografa, który wykona dla Was sesję zdjęciową to jesteście we właściwym miejscu.

Paweł Pietruszka fotograf Ostrowiec

Zawodowo i nie tylko

  • Jak wspominałem na samym wstępie na imię mam Paweł i pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego, Busko-Zdrój. Fotografuję głównie reportaże ślube oraz zajmuje się różnymi wydarzeniami okolicznościowymi.
  • Swój wolny czas poświęcam mojej małej córeczce oraz żonie, z którą wspólnie opiekujemy się naszym małym skarbem.
  • Zdjęcia ślubne oraz wydarzenia okolicznościowe wykonuję na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, Buska-Zdrój, Pińczowa oraz okolic. Reportaże ślubne, Chrzty, Komunie, Studniówki staram się wykonywać głównie na terenie woj Świętokrzyskiego. Zdarzają się sytuację, że klienci proszą mnie bym do nich dojeżdżał o wiele dalej niż nasze województwo.
  • Mieszkacie dalej niż woj. Świętokrzyskie, a zależy Wam bym był Waszym fotografem? Zadzwoń i porozmawiajmy o szczegółach, a na pewno się dogadamy.

Spojrzenie i myśli

Moje spojrzenie na fotografię? Zdjęcia muszą być pełne emocji i miłości. Wyjątkowe chwile, których nie powtórzymy, ale zachowamy je na fotografiach. Zdjęcia są opowieścią Waszego życia. Dobre kadry to takie, na które spojrzymy i nie musimy mówić nic. One mówią same za siebie.

 

Fotograf ślubny jest osobą, która będzie towarzyszyła Wam w najważniejszych momentach Waszego życia. Wybór takiej osoby nie jest łatwym zadaniem, dlatego trzeba to robić rozważnie.

 

Fotograf to nie tylko sprzęt i jego profesjonalizm, ale również umiejętność wtopienia się w tłum. To wrażliwe oko, które wyhaczy odpowiedni moment i przede wszystkim jego własna osoba, dzięki której będzie potrafił współpracować z klientami.

Oferta Świętokrzyska

Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Sandomierz, Busko-Zdrój, Pińczów i okolice...

Moja oferta fotografii ślubnej, kierowana jest do osób świadomych, którym zależy na wysokiej jakości zdjęciach. Wybierając moją osobę macie pewność dobrze wykonanej pracy.

U mnie nie liczy się ilość wykonanych zdjęć, a ich jakość! Fotografie są naturalne i przede wszystkim nie są pozowane co oddaje Wasze naturalne piękno! Gwarancja wysokiej kultury osobistej, a przede wszystkim dobrego humoru gwarantowana! 🙂

Nie jest ważne czy szukacie fotografa na Ślub, Wesele, Pierwszą Komunię Świętą, Studniówkę, Chrzest Święty … Ważne jest to, że wszystkie wyżej wymienione uroczystości uwiecznię z pełnym profesjonalizmem!

Czas na Was!

Zapoznaliście się już z moim Portfolio? Jeżeli jeszcze nie, to gorąco zachęcam do przejrzenia moich fotografii ! 

Moje spojrzenie i myśli są Wam bliskie? Świetnie! Czas bym teraz poznał Wasze plany, dzięki którym stworzę dla Was idealną ofertę!

Przewiń do góry